Urząd Gminy Nowe Ostrowy

logo granatPodwórko NIVEA to akcja, w której firma NIVEA zobowiązuje się do wybudowania 40 rodzinnych placów zabaw w różnych lokalizacjach Polski. To, w której miejscowości powstanie, zależy od wyników glosowania na dany plac zgłoszony do udziału. W naszej Gminie do akcji zgłoszona została lokalizacja obok budynku Urzędu Gminy Nowe Ostrowy. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej gminy (i nie tylko naszej gminy) do czynnego i aktywnego udziału w głosowaniu. 

Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania! Oddaj swój głos codziennie, poproś o to samo rodzinę i znajomych, włączmy się wspólnie w rywalizację, a nasi najmłodsi mieszkańcy otrzymają piękną nagrodę – nowoczesny, rodzinny plac zabaw.

PAMIĘTAJ: Swój głos można oddać CODZIENNIE ( tylko 1 głos każdego dnia) od dnia 5 maja 2016 r. do dnia 30 czerwca 2016 r. za pośrednictwem strony: www.nivea.pl bądź przez mobilną aplikację. Im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę!

banner nivea