Urząd Gminy Nowe Ostrowy

Koncert koled2015 15thumbsOd kilku już lat, w okresie świąt Bożego Narodzenia, Świetlica Środowiskowa organizuje Koncert kolęd. Nie mogło być inaczej i tym razem. 29 grudnia 2015 roku od godz. 17.00 placówka rozbrzmiewała dźwiękami pięknych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów: „Oktawa” i gościnnie„ Dąbrowickich nutek”. Widzowie mieli okazję posłuchać również instrumentalnych wersji , które wykonały: Weronika Rydzewska, Zuzanna Piasecka, Julita Kacprzak i Zuzanna Felner.

Wszystkie dziewczęta doskonalą swoje umiejętności na zajęciach w Kutnie i Krośniewicach. Wśród licznie zgromadzonych widzów obecni byli przedstawiciele Samorządu gminnego, Gimnazjum oraz Gminnego Koła Emerytów i Rencistów. Po koncercie życzenia noworoczne złożył wójt gminy Nowe Ostrowy p. Zdzisław Kostrzewa i kierownik Świetlicy Środowiskowej, p. Renata Pastusiak wraz z zespołem „Oktawa”. Zgodnie z tradycją wszyscy zostali zaproszeni na symboliczną lampkę szampana za pomyślność w Nowym Roku.
Wszystkim mieszkańcom naszej gminy życzymy Szczęśliwego 2016 Roku i zapraszamy na następne uroczystości w Świetlicy Środowiskowej.