Urząd Gminy Nowe Ostrowy

gmina thUprzejmie informujemy, że trwają prace związane z opracowaniem rocznego programu współpracy gminy Nowe Ostrowy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2016 r. Przygotowano wstępny projekt programu, który przedkładamy do konsultacji, aby zebrać uwagi i opinie organizacji pozarządowych i podmiotów działających w sferze pożytku publicznego.

Przedstawiony projekt programu jest wersja roboczą. Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski do dnia 21 listopada 2015 roku. Można je składać na piśmie w Urzędzie Gminy Nowe Ostrowy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt Programu współpracy na rok 2016 Gminy Nowe Ostrowy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - kliknij, aby pobrać